ארבע עסקאות חדשות נחתמו בימים אלה להשכרת שטחים בפיאנו, מתחם בילוי והקניות החדש שיפתח במרץ 2020 בעיר הימים – שכונת פולג בנתניה.

העסקאות נחתמו עם בתי עסק ייחודיים ורשתות מובילות, ביניהן: קצבית בוטיק  פסקוביץ - שכרה  100 מ"ר, בעלות של 200 ₪ למ"ר, בתוספת של 30 ש"ח למ"ר דמי ניהול חודשיים.

מרכז מסחרי יוקרתי בפולג עיר ימים | צילום: הדמיית סטודיו

כמו כן אופטיקה קמחי – שלה סניף בצפון ת"א, פותחת סניף שני  על שטח של כ-40 מ"ר בעלות של 270 ש"ח למ"ר בתוספת דמי ניהול חודשיים בסך 30 ₪ וכן יוקם סניף דגל כשר של רשת מקדונלדס בשטח של כ-160 מ"ר בעלות של כ-220 ש"ח בתוספת דמי ניהול.

כמו כן לחם ארטיזן יפתח סניף של כ-40 מ"ר בשכירות של כ-220 ש"ח בתוספת דמי ניהול.

מתחם 'פיאנו' נמצא בימים אלו בשלבים אחרונים של הקמתו לקראת פתיחתו במרץ 2020. המתחם משתרע על שטח של כ-9.5 דונם, אשר מתוכם כ-7,000 מ"ר מיועדים למסחר. יזמי הפרויקט הם קבוצת בריגה ואנשי העסקים דודו מכלוף ובר אבדיאב.

ההשקעה הכוללת בפרויקט עומדת על כ-165 מיליון ₪ והוא ישלב תמהיל של מותגים, חנויות ובתי עסק ייחודים מהארץ ומחו"ל, חלקם יפתחו בלעדית ולראשונה במקום (כגלידה לורן) לצד נותני שירות ומותגים ידועים.

עד כה הושכרו למעלה מ 80% מהשטחים המסחריים, בניהן: השף לירן גאודה, אשר לקח חלק בתכנית הטלוויזיה "משחקי השף" וכיום נמנה על צוות התכנית, יפתח סניף ראשון של גלידה לורן האיטלקית. לצורך זה שכר חנות בשטח של כ-50 מ"ר, רשת סופרמרקטים פוליצר על שטח של 1,000 מ"ר, הקונדיטור דודו אוטמזגין, פיצה זוטא, רשת המזון האסייתית ווק טו ווק, כמו כן שכרו חנויות מעצבים, בנקים, קופוץ חולים ועוד. 

המתחם ניצב בלב עיר ימים – פולג במרכז פארק ירוק עירוני המשתרע על כ-30 דונם והוא מעוצב כמרכז קניות מודרני וחדשני, המזכיר מרכזי יוקרה בעולם. השכונה מאופיינת בבניינים רבי קומות יוקרתיים ובתים צמודי קרקע ונהנית מביקושים גבוהים של משפרי דיור מכל חלקי הארץ. האוכלוסייה המתגוררת במקום הינה בחתך סוציו-אקונומי גבוה וכוללת משקיעים זרים ועולים חדשים אמידים מצרפת, דרום אפריקה, בריטניה, ארה"ב ומדינות נוספות.