ד"ר פולק. "התחברתי לחזון של 'לניאדו'

     

מכון אף אוזן גרון (אא"ג) חדש בבית החולים 'לניאדו' בנתניה: ד"ר ג'פרי פולק, יליד ארה"ב, שעלה לאחרונה לישראל, מונה השבוע לעמוד בראש המכון. עד כה, התבצע השירות בבית החולים על ידי רופא חיצוני, שנהג להגיע מעת לעת, אך לא באופן רציף.

ד"ר פולק, בוגר אוניברסיטת קולומביה, שימש כרופא בכיר בבתי חולים מובילים בניו-יורק ופרסם מאמרים רבים בתחום התמחותו. הוא נחשב למומחה אא"ג בעל שם בינלאומי, ומביא איתו לתפקיד ניסיון של עשרות שנים בטיפול בילדים ומבוגרים בניו-יורק. לפני מספר חודשים עלה ד"ר פולק לישראל, קיבל את אישור משרד הבריאות לעסוק ברפואת אא"ג בארץ והחליט להשתקע בנתניה ולעבוד ב"לניאדו".

"פגשתי לפני מספר שנים בניו יורק את הרב שפיצר, מנהל המשרד לגיוס משאבים של 'לניאדו', בניו-יורק, התחברתי בצורה עמוקה לחזונו של 'לניאדו' כמרכז רפואי קהילתי המקפיד על ההלכה, וראיתי זכות לעצמי להצטרף למרכז רפואי כזה", אומר ד"ר פולק.

השירותים שיעניק המכון לתושבי נתניה והשרון כוללים טיפולים לבעיות מוכרות בתחום אא"ג, דוגמת בעיות שקדים, מיתרי הקול, פוליפים, בעיות במערכת הסינוסים, טיפול בגופים זרים שחדרו לגרון/אף, החזרת שמיעה וכדומה.

 ד"ר פולק מתכוון לבצע גם פרוצדורות רפואיות, הכוללות ניתוחי אא"ג, והוא טוען כי "אין סיבה שבמרכז עירוני גדול כמו נתניה, לא תינתן האפשרות למטופלים לבצע ניתוח בקרבת מגוריהם".

נדב חן, מנכ"ל בית החולים, בירך את ד"ר פולק על החלטתו להצטרף לצוות הרפואי ואמר כי "עלייתו ארצה של מומחה בעל שם כד"ר פולק והצטרפותו לסגל הרופאים שלנו, היא תעודת כבוד עבורנו. אני מאמין כי תושבי נתניה והשרון ייהנו משירותים רפואיים מצוינים בקרבת מקום, ובזמינות תורים גבוהה".