מסעדת "פדרו" (צילום: פרטי - יח"צ)

מסעדות כשרות לפסח בנתניה

צ'צ'ו - מסעדה טריפוליטאית ואוכל מוכן לקחת הביתה: בערב החג המקום פתוח עד 15:00. במהלך חול המועד המסעדה תפעל כרגיל כאשר היא מציעה תפריט עשיר שכולו מותאם ומוכשר לפסח. החל ממנות בשר וגריל ישראלי, וכן מבחר מנות אורז, שעועית, תפוחי אדמה ועוד מגוון עשיר מאוד של מאכלים שאפשר לאכול במקום או להצטייד לחג. מתאים גם למי שרוצה לארח בללי להתאמץ.

שטמפפר – בית קפה מסעדה: המקום פתוח בחול והמועד המוצרים כשרים לפסח. בין המאכלים שיוגשו בתפריט המיוחד לחג: מעורב בלאפה, קיש בטטה, מצה ברייט ופסטות כשרות לפסח.

שטמפפר – בית קפה מסעדה, נתניה

מרפי'ס הכשר ביכין סנטר: יכשירו את המטבח ויתאימו אותו לפסח. בנוסף תוכלו למצוא שם תפריט אלכוהול מיוחד וכשר לפסח. במהלך החג פתוחים כל יום מ 19:00.

רולדין – בית קפה ומאפיה: יהיו פתוחים בכל חג המועד ויציעו תפריט עשיר כשר לפסח. תוכלו למצוא עוגיות שקדים, עוגת שוקולד אגסים ומבחר מקרונס בטעמים.

רדבורגר: פתוח בחו"ל המועד וכשר לפסח.

סופלקי: פתוח בחו"ל המועד וכשר לפסח.

גרג – בית קפה מסעדה: פתוחים כל חו"ל המועד ויגישו תפריט כשר למהדרין.

קפה גרג בנתניה (צילום: פרטי)

מסעדות לא כשרות לפסח בנתניה

מוג'ו – מסעדה אסייתית: בליל הסדר סגור וכך גם בשבת בבוקר שאחרי החג.  בשאר הימים עובדים רגיל עם התפריט הרגיל. יש אפשרות בחלק מהמנות להחליף את המנות שעל בסיס אטריות קמח לאטריות אורז. 

קפצו לי. ירקות ונודלס מוקפצים (צילום: ירון ברנר)

 mojo nextdoor: ממש בימים אלו נפתח למסעדת מוג'ו אח צעיר וחינני, בר אוכל אסייתי באווירה אינטימית ומשוחררת בשם  nextdoor  שנפתח ממש בצמוד למסעדה. השפים המובילים בתחום האוכל האסייתי תרמו ליצירת תפריט שמאפשר חוויה של התנסות במגוון רחב של מנות וטעמים. המקום יהיה פתוח בחול המועד מ 18:00  

רובינשטיין - מסעדת קצבים: פתוחים רגיל כל החג פרט לליל הסדר שסגור. מגישים תפריט רגיל כולל לחם ויהיו גם לחמניות כשרות לפסח.

BBB נתניה – מסעדת המבורגרים: המסעדה פתוחה במהלך חוה"מ פסח כרגיל. לא יוגשו עסקיות צהריים. האוכל שיוגש אינו כשר, אך יש אפשרות לקבלו עם לחמנייה כשרה לפסח.

 BBB (צילום: אנטולי מיכאלו)

מסעדות סגורות בחול המועד פסח בנתניה

חומוס אליהו: בערב החג פתוח עד הצהרים. בחול המועד סגור.   

 בליקר בייקרי - סגור כל החג.

פיצה "קזה מיה", בהרצל 10 – סגורים בכל חו"ל המועד.

סניף בורגרים נתניה -  לא יפתח בפסח.

חומוס (צילום: ירון ברנר)