צילום: שאטרסטוק

בין אם הם חולי אקשן, מכורים לאדרנלין או מתחברים דווקא לעולם האגדות, בקיץ הזה, החלומות של הילדים שלכם עומדים להתגשםבשישה מתחמים ייחודיים בקניון עיר ימים בחודש הקרוב.

מתחם לייזר טאג – טענו את רובי הלייזר ותכננו את היטב את המהלך הבא, כי את הקרב הזה אתם רוצים לנצח, ואת האויבים, שיכולים להסתתר מאחורי כל פינה, חבית או רשת – להכריע.

מתחם מוטורי - לעקוף את כולם במסלול מרוצים עם שלט במהירות האור, ולהוכיח מי באמת מלך השלט (לפחות כשמדובר במכוניות);

מתחם קוביות ענק - לבנות ארמון מלכותי מקוביות ענק בעזרתו של אביר אצילי, בהפעלה קסומה ונוסטלגית.
(שלושת המתחמים פתוחים בין התאריכים 25/7-27/8, בכל יום שני ורביעי, בין השעות: 11:00-14:00 ו- 16:00-19:00)

אחרי שהילדים הוציאו אנרגיות, הגיע הזמן להרפתקה צבעונית ומפתחת במתחם יצירה קיצי עם סדנת הכנת עפיפונים, יצירת פריזבי, ואפילו קישוט קלמר לקראת החזרה ללימודים (בכל שלישי וחמישי, בין השעות: 11:00-14:00 ו- 16:00-19:00)

במתחם קיץ מהסרטים יוכלו הילדים לצפות בסרטים אהובים תחת כיפת השמים על מסך מתנפח ע-נ-ק: שודדי הפיצוחים 2, לרקוד, דרדסים, אימוג'י, לגו באטמן ועוד. (בכל יום ראשון בשעה 20:00) 

וההדרן – מתחם מופעים והצגות שיזמין את הדמויות האהובות ביותר אליסה בארץ הפלאות, אלאדין, רובין הוד והנסיכה אמיליה ושלגייה, לקחת את הילדים איתם למסע עד לאושר ועושר החל מה-31 ליולי בימי שלישי בשעה 18:00. בסיום החופש הגדול יארח המתחם מחזות זמר פופולאריים: פיטר פן (28.8) שיעיף את כל הילדים (גם מי שעדיין ילד מבפנים) לארץ לעולם-לא הקסומה, סבא טוביה שיזמין אתכם לחגיגה מוזיקלית סוחפת עם שירי ארץ ישראל שכולנו גדלנו עליהם בשם' יום הולדת למולדת'(29.8)

הכניסה חופשית. פרטים נוספים ב F קניון עיר ימים.