מוזס החדש בנתניה | צילום: עדי ארצי

רשת ההמבורגרים מוזס, פתחה זה מכבר את המסעדה החדשה שלה בנתניה, ה- 11 במספר, והיא ממוקמת במתחם Y-center שבאזור התעשייה החדש.

המסעדה החדשה זכתה לעיצוב ברוח המיתוג המחודש של הרשת, לרבות שפע של מקומות ישיבה בחלל המעוצב, לצד מרפסת נעימה, המסעדה הינה בעלת נגישות לנכים וקרובה למתחם חניה רחב ובעתיד הקרוב יפעל גם שירות משלוחים לרחבי העיר והסביבה.

מוזס מציעה את התפריט החדש של הרשת, ומחזירה את סדרת ההמבורגרים ׳חובקי עולם׳ עם גרסאות מפתיעות ומשופרות לצד מבחר מנות חדשות.

מוזס החדש בנתניה | צילום: עדי ארצי

מבחר ההמבורגרים ׳חובקי עולם׳ מוגשים עם תוספת לבחירה, וכוללים 4 גרסאות המבורגרים שיהיו קבועים בתפריט, לצד המבורגר חובק עולם שיתחלף מידי שבוע. מחיר כל ״חובקי העולם״ בתפריט הוא 75 שקלים, בתפריט עסקית הצהריים הוא 76 שקלים (כולל מנה ראשונה לבחירה ושתייה ) ובתפריט הלייט נייט – 67 שקלים.

יצאנו לבדוק שני חובקי עולם שכאלה, ה״פראנצ׳ בורגר״ גבינת שמנת, ריבת בצל, גבינה כחולה, רוטב גבינות חם, טבעת בצל פריכה ונבטי חמנייה; שהיה עשיר מאוד, מתוק ועמוס גבינה. למיש אוהב את ההמבורגר שלנו רווי גבינה וריבת בצל מתקתקה.

 ״הפורטוגזי״, המבורגר מבשר בקר, חסה סלנובה, פסטו, רוטב פירי פירי, חזה אווז וטבעת בצל פריכה; היה לכאורה פשוט יותר, אבל בכל זאת הציע שילוב טעמים מזרח תיכוניים מיוחדים. בגלל שהיה "רטוב" פחות, טבעת הבל נשארה קראנצ'ית והוסיפה עוד מימד במרקם. הלחמניה בשני ההמבורגרים היתה טעימה ונימוחה, והתוספת, צ'יפס בטטה ופטאטוס, היו בדיוק מה שרצינו ליד ההמבורגר. אפשר גם לקחת תוספת של סלט שמגיע עם הרבה ירקות צבעוניים וטריים וקצת פחות רגשות אשם.

מוזס החדש בנתניה | צילום: עדי ארצי

ההפתעה שלנו

לא תאמינו אבל דווקא סלט החלומי שמוגש כמנה ראשונה הצליח להפתיע אותנו במיוחד. הסלט שמוגש קצוץ ומגיע בתיבול יוגורט היה מענג במיוחד. חבל שהוא לא מגיע כמנה עיקרית, היינו חוזרים למוזס רק בשבילו (34 שקלים).

המסעדה מציעה הרבה קינוחים על טהרת השוקולד, הגלידה והקרמים. אנחנו בחרנו בקרם ברולה, שאף פעם לא מאכזב (39 שקלים).