רכבה ההרוס של הנהגת הפוגעת (צילום: דוברות מד"א)-
תאונת דרכים קטלנית התרחשה ביום שישי אחר הצהריים, ברחוב שמואל בנתניה. תאונה מיותרת אשר גבתה את חייו של עידן צחייק, שרכב על אופניו החשמליים.

אברהם לוי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי למקום הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנער שרכב על אופניים חשמליים שהיה ללא הכרה וללא דופק ונשימה. יחד עם מתנדבים נוספים הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני בזירת כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית ובמצב אנוש. נהג הרכב הפרטי שמעורב בתאונה לא נזקק לקבלת טיפול רפואי".

עידן צחייק ז"ל

-
הנהגת שהייתה מעורבת בתאונת הדרכים היא חיילת, בת 20 שאומנם לא נזקקה לטיפול רפואי, אך מאז האירוע סובלת מטראומה ומצבה הנפשי קשה.

עו"ד דרור שלום שמייצג את הנהגת סיפר ל-mynet: "היא נסעה בלפי כללי התעבורה, כשלפתע הגיח רוכב האופניים מכביש צדדי ונכנס בנתיב שלה מהצד הימני. הוא לא עצר או האט, לא נתן זכות קדימה, והיא לא הבחינה בו. הכל היה בהפתעה גמורה. 

עו"ד דרור שלום

היא חיילת מעירה ולקחה את זה מאוד קשה, זו הפעם הראשונה שקורה לה אירוע קשה טרגי והיא מתמודדת עכשיו עם ההשלכות הנפשיות. זה המידע שיש בידינו לפי גרסת הנהגת ועדי ראייה שהיו במקום. משטרת ישראל תעשה את כל הבדיקות ההכרחיות כדי להגיע לחקר האמת".