צילום: שירותיי מיינט)

אחד הפחדים הגדולים ביותר שקיימים בנו, הוא הפחד שיפרצו אלינו הביתה ואנחנו נהיה חסרי אונים מול הפורץ שמאיים עלינו: אם זה כשנתעורר משינה או נפתח את הדלת ונראה דמות או שנרגיש שאנחנו לא לבד בבית. למשפחה צעירה מרחוב השבעה שבמרכז העיר, זה קרה בסוף השבוע האחרון.

ביום שישי לפנות בוקר, פורץ חדר לביתם בזמן שישנו ושוטט ללא כל הפרעה, עד שהגיע לחדר השינה – בעלת הבית התעוררה והבחינה בפורץ רעול הפנים כשהוא בחדרה. היא צרחה והעירה את בעלה שישן לצידה, ביתם הקטינה בת ה-5 ישנה בחדר סמוך.

(צילום: דוברות המשטרה)

החשוד הצליח להימלט מהבית, לא לפני שהוא מאיים על בעל הבית וגנב רכוש רב ובעל ערך: 3 מחשבים ניידים ששימשו את בעל הבית בעבודתו בחברת הייטק, טלפונים ניידים, כונן למחשב, כסף מזומן, תכשיטים ואוזניות.

שוטרים שהגיעו במהירות למקום החלו מיד בסריקות לאיתור החשוד ואכן, תוך זמן קצר, שוטרים איתרו אותו בבניין סמוך, כשחלק מהרכוש שגנב זמן קצר קודם לכן, ברשותו והחלק האחר שנגנב נמצא בסמוך ובמסלול הבריחה של החשוד.

מהמשטרה נמסר: "במסגרת פעילות המשטרה במאבקה נגד עבירות הרכוש, לשם שמירה על בטחון הציבור הנורמטיבי ורכושו, המשטרה עצרה חשוד בן 47 תושב נתניה, לאחר שפרץ לפנות בוקר לדירה בעיר ואף העיר את דיירי הבית משנתם. המשטרה הביאה למעצרו ואף להשבת הרכוש הגנוב לבעלי הבית.

ביום שישי האחרון, לפנות בוקר, התקבל במשטרה דיווח על פריצה לבית ברחוב השבעה בנתניה. מהדיווח נמסר כי גבר פרץ לבית, גנב רכוש והסתובב בבית כשהדיירים ישנים במיטותיהם. בעלת הבית התעוררה משנתה והבחינה בחשוד רעול הפנים כשהוא בחדרה. לשמע צעקותיה, התעורר גם בעלה. ביתם הקטינה בת ה-5 ישנה בחדר סמוך.

(צילום: דוברות המשטרה)

החשוד הצליח להימלט מהבית, לא לפני שהוא מאיים על בעל הבית וגונב רכוש רב ובעל ערך: 3 מחשבים ניידים ששימשו את בעל הבית בעבודתו בחברת הייטק, טלפונים ניידים, כונן למחשב, כסף מזומן, תכשיטים ואוזניות.

שוטרים שהגיעו במהירות למקום החלו מיד בסריקות לאיתור החשוד ואכן, תוך זמן קצר, שוטרים איתרו אותו בבניין סמוך, כשחלק מהרכוש שגנב זמן קצר קודם לכן, ברשותו והחלק האחר שנגנב נמצא בסמוך ובמסלול הבריחה של החשוד".

הרכוש, בעל ערך רב עבור בעליו, הוחזר להם ע"י החוקרים.

החשוד, בן 47 תושב העיר, הובא לדיון בבימ"ש השלום בפ"ת אז הוארך מעצרו ב-3 ימים.