צילום המחשה: FREEPIC

אשתו של תושב השרון נדהמה לגלות כי בעלה, שאמור היה להיות במילואים, שלח לה בטעות תמונות רומנטיות שלו עם אישה אחרת. בשבוע שעבר היא ביקשה מעו"ד זהר רון להכין עבורה הסכם שלום בית ו/או לחילופין הסכם גירושין, בהתאם לנכונותו של בעלה לפצותה בגין השקר והבגידה. ואם היא תחליט על פרידה, בכוונתה לתבוע את סכום כתובתה בסך 950 אלף שקל.

השניים, בשנות העשרים לחייהם, נשואים מזה שש שנים והם הורים לילדים קטנים, אולם כעת מסתמן כי המשך נישואיהם מוטל בספק. "האישה הגיעה אליי כשהיא נסערת כולה", מספרת עו"ד רון. "היא ביקשה להראות לי תמונות בטלפון ואמרה: 'תראי מה הבעל הבוגדני שלי שלח לי בווטסאפ'. התמונות שהיא הציגה אינן מותירות מקום לתהיות. הבעל נראה מתחבק ומתנשק עם אישה צעירה שאינה אשתו".

האישה סיפרה לעו"ד רון כי "בעלי אמר לי שהוא יוצא לתרגיל מילואים במהלך סוף השבוע, שבמסגרתו ישהה בדרום הארץ באזור ללא קליטה. הוא טען בפניי כי מדובר בתרגיל קצר, אבל חשוב לשמירה על ביטחון המדינה".

האישה המסורה הכינה לבעלה צידה לדרך, שכללה עוגיות, כריכים, שתייה ועוד שלל פינוקים והוסיפה פתק אישי עם הכיתוב "שמור על עצמך". הבעל הודה לה ואמר שייפגשו בקרוב, כבר במוצאי שבת.

עורכת הדין זהר רון. צילום: באדיבות עו"ד רון

לדברי עו"ד רון, תוך פחות מיממה ובעודו ב"מילואים", הופתעה האישה לקבל ממנו תמונות בווטסאפ. "באחת מהן הוא נראה מתנשק עם הצעירה בג׳קוזי, ובשנייה מחובק איתה", מוסיפה עו"ד רון. "התמונות צולמו במקום רומנטי כמו צימר עם בריכת שחייה, ואין ספק שהשניים נראים מאושרים ומאוהבים. האישה ההמומה צילמה את המסך ושלחה לבעלה בקשה להסברים. הוא מצידו מחק מיד את הצילומים והשיב בהודעה חוזרת כי מדובר בטעות ושהוא יסביר לה הכל, כשישוב מה'מילואים'".

ואכן, כששב האיש לביתו, הוא הודה כי לא היה במילואים, אלא בצימר בצפון הארץ עם חברתו. ככל הנראה, את התמונות ששלח הוא התכוון לשלוח למאהבת, אולם מכוחו של הרגל שלח אותן בטעות לאשתו.

"הוא ביקש ממנה שתבין אותו ושתסלח לו, שכן הוא לא שולט בהתאהבות", מספרת עו"ד רון. "הוא הוסיף כי אותה צעירה 'פיתתה' אותו, ציין כי זו הפעם הראשונה שהוא 'נופל' לכזה דבר וביקש ממנה שילכו יחד לטיפול זוגי במטרה לתקן את הקשר שלהם ולעבוד עליו". 

עו"ד רון משוכנעת כי "מדובר בבגידה שנחשפה עקב טעות של הבעל ששלח תמונות בווטסאפ לאשתו החוקית במקום למאהבת. האיש ניסה להצטייר כגיבור בתרגיל מילואים, בזמן שבילה עם המאהבת בצימר ונחשף בגלל חוסר תשומת לב. הוא אומנם מביע חרטה עמוקה, אבל הפגיעה באישה כבר נעשתה".