נתפס על חם: בשבוע האחרון התקבל במשטרת ישראל דיווח על חשוד שפורץ לרכבים בחניון ברחוב המחקר באיזור התעשייה בנתניה.

שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בחשוד כשהוא בתוך רכב לאחר שניפץ את חלון הרכב ונכנס לתוכו, שם נתפס על חם על ידי השוטרים.

מבדיקה ראשונית התברר כי זמן קצר קודם לכן, פרץ החשוד לשני רכבים נוספים בחניון ובשיטה דומה של ניפוץ חלון הרכב.

לאחר שנעצר ע"י השוטרים, החשוד איים על אחד השוטרים ואמר: "אני אשב עליך 20 שנה ושאני אצא מהכלא, אחרי חודש חודשיים אתה תקבל ממני כדור בראש ואתן לבית שלך לרעוד תוך כדי שהמשפחה שלך והבת זוג שלך והילדים שלך בבית".

בהמשך ועוד באותו היום, שעה ששהה החשוד בתא העצורים בתחנת המשטרה, השתולל בתא ואיים על שוטר נוסף: "אני אפגוש אותך בחוץ". גם במהלך חקירתו, בעט בשולחן של החוקר ואיים על שוטר נוסף שהגיע לסייע.

במהלך החקירה עלה כי החשוד מעורב באירוע נוסף, יום קודם לכן ב-22.1.19, אז 2 בחורים ישבו ברכב ברחוב ויצמן בעיר, סמוך למקום מגוריהם ושמעו מוזיקה באמצעות רמקול נייד.

חשוד פורץ למכוניות ברחוב המחקר בנתניה | צילום: דוברות המשטרה

החשוד הגיע לרחוב, איתר רכב ופרץ אליו תוך שהוא הטיח אבן בחלון הרכב מספר פעמים. משהבין שהבחורים שהיו בסמוך הבחינו בו, החל להתקדם לעברם במהירות והם נמלטו מהמקום כשהם משאירים את הרמקול מאחור. החשוד גנב את הרמקול ועזב את המקום.

בהמשך, פרץ החשוד לרכב נוסף שחנה ברחוב הצורן, בשיטה דומה, בעיר וגנב מתוכו מכשיר בלוטוס, מכשיר לזיהוי תקלות ברכב ומסמכים שונים.

החשוד נעצר ומעצרו הוארך בבימ"ש השלום בפ"ת. השבוע הוגש נגדו כתב אישום המכיל 4 אישומים בעבירות של פריצה לרכב, גניבה, חבלה במזיד ברכב, איומים והפרעת שוטר במילוי תפקידו. יחד עם כתב האישום, הוגשה גם בקשה למעצרו של החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.