טרגדיה בנתניה: בעלת חנות בעלי חיים נהרגה היום (ה') לאחר שנפלה מסולם בחנות בנתניה. האישה, בת 61, פונתה במצב אנוש לבית החולים לניאדו בעיר, שם נקבע מותה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה

מהפרטים הראשוניים עולה כי האישה טיפסה כנראה על סולם כדי להוריד מוצרים בחנות שבבעלותה, ברחוב ויצמן בעיר. כאשר הייתה בגובה של כשני מטרים היא נפלה מסיבה שאינה ברורה ונפגעה בראשה.

חנות החיות בה נהרגה העובדת (צילום: רענן בן צור)

למקום הוזעק צוות מד"א שרון שמצא אותה כשהיא מחוסרת הכרה. חובש רפואת חירום במד"א רן לוי אמר: "כשהגענו למקום ראינו אישה מחוסרת הכרה עם חבלת ראש קשה. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל תרופות וסיוע נשימתי והיא פונתה במצב קריטי לבית החולים".

אנשים שהכירו אותה היו המומים מהבשורה הקשה. "היא הייתה אישה מאוד נחמדה, בשורת איוב", אמרה תושבת שהכירה את החנות. תושבת אחרת הוסיפה: "כואב הלב. מדובר בחנות משפחתית עם אווירה מדהימה. יהי זכרה ברוך". 

שכנים של בעלת החנות סיפרו: "שמענו פתאום מכה של משהו נופל מהחנות. כאשר ניגשנו לשם ראינו שבעלת החנות נמצאת על הרצפה ביחד עם הסולם. היא נפלה לאחור וקיבלה מכה בראש מקופסת פח והייתה מחוסרת הכרה". אישה אחרת שהגיעה למקום ומכירה את בעלת החנות סיפרה: "רק היום עוד דיברנו, צחקנו הסתמסנו. כואב הלב".

מבית החולים לניאדו נמסר כי הפצועה הגיעה לחדר הטראומה כשמצבה מוגדר אנוש: "לאחר מאמצי החייאה ממושכים נאלץ הצוות הרפואי בלניאדו לקבוע את מותה".