צעירה בת 18 הבחינה שבן זוגה משוחח עם כמה בחורות ברחוב. התגובה שלה הייתה הגיונית לחלוטין: היא ניסתה להשליכו מהמרפסת. בעקבות המקרה התפתחה תקרית אלימה, שבמהלכה היכתה הצעירה את בן זוגה נמרצות. 

צילום המחשה: shutterstock

המקרה אירע לקראת השעה 4:00 לפנות בוקר, בעת שהצעירה המתינה לבן זוגה שיחזור לביתם בעיר במרכז. כעבור שעות של המתנה הגיע בן הזוג לבית כשהוא תחת השפעת אלכוהול, דבר שעורר ויכוח ביניהם.

הצעירה לא אהבה את העובדה שהוא חוזר כל כך מאוחר מבילוי כשהוא שתוי, נזפה בו ודרשה הסברים, אך בן הזוג מצידו יצא למרפסת והתיישב על המעקה.

בשלב זה, כך על פי החשד, עברו מתחת לבית כמה בחורות שפתחו בשיחה עם האיש, בעודו יושב על מעקה המרפסת. בת הזוג שהבחינה בו מדבר עם בחורות אחרות, יצאה למרפסת הבית והחלה לחנוק אותו, ולאחר מכן לדחוף אותו, עד שרוב גופו נתלה מחוץ למעקה והוא כמעט נפל מהמרפסת.

האיש ניסה למנוע ממנה להשליך אותו ממרפסת הקומה הראשונה והיא דחפה אותו בכוח אך ללא הצלחה.

למזלו הצליח הגבר להשתחרר מאחיזתה אך היא סטרה בפניו, שרטה אותו ושפכה עליו בקבוק של סודה. לאחר מכן היכתה אותו עם בקבוק ושברה לו שן. בעקבות התקרית האלימה החליט בן הזוג לעזוב את הדירה המשותפת ולשים סוף למערכת היחסים ביניהם.

כמה ימים לאחר מכן יצא האיש למועדון ובו פגש בחורה והחל לרקוד עימה. בצירוף מקרים מצער מבחינתו, גם בת זוגו לשעבר הגיעה למקום, ראתה אותו רוקד עם הבחורה ותקפה אותו באגרופים בפניו. סדרת תקריות אלימות אלה הביאו את האיש לפנות למשטרה ולהגיש תלונה בגין אלימות נגד בת זוגו לשעבר

בשבוע שעבר הוגש נגד הצעירה כתב אישום בגין תקיפה