צילום מסך: אנשי הדממה

במהלך סריקות (3.2) אחר רכב שעל פי החשד נגנב בנתניה, הבחינו שוטרים ברכב החשוד.

נוסעי הרכב החלו להימלט לכיוון כביש 57, כאשר במקביל, כוחות משטרה נקראו לבצע חסימות בכביש.

הרכב החשוד, תוך נסיעה פרועה, ניגח ניידת משטרה ורכבים אזרחיים. כתוצאה מההתנגשות נפצעו באורח קל שוטר וארבעה אזרחים, החשוד נעצר על ידי כוח משטרה.

ממד"א נמסר כי "סמוך לשעה 21:00 התקבלו במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דיווחים על 3 תאונות דרכים בכביש 57 מינוב לכיוון נורדיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו לכל זירות התאונות העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים מאיר, לניאדו והלל יפה 6 נפגעים במצב קל. מהתאונה מערבית לכפר יונה פונו 4 קל, מהם 1 לבי"ח הלל יפה ו-3 לבי"ח לניאדו, מהתאונה סמוך לכניסה לנורדיה פונו 2 נפגעים קל לבי"ח מאיר. בתאונה סמוך לינוב לא היו נפגעים".

חובש בכיר במד"א אנטון לוין סיפר: "יצאתי מנתניה לכביש 57 כשסמוך לנורדיה הגעתי לזירת התאונה הראשונה, ביצעתי בדיקה רפואית ראשונית ל 2 נפגעים שהיו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות קלות, אמב' נוסף של מד"א שהוזנק לאירוע המשיך את הטיפול הרפואי ופינה את הפצועים לבי"ח מאיר.

"המשכתי בנסיעה דחופה לכיוון מזרח על כביש 57 ואחרי צומת בית ליד הגעתי לזירת התאונה השניה שבה היו מעורבים 2 כלי רכב, פצוע אחד שכב על הכביש ו- 3 נוספים התהלכו במקום, יחד עם צוותים נוספים של מד"א שהגיעו למקום ביצענו בדיקות רפואיות ופינינו את הפצועים שהיו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות קלות לבתי החולים הלל יפה בחדרה ולניאדו בנתניה".