המחשה: shutterstock

לאחר שלדבריה, בן זוגה לשעבר הפיץ עליה שמועות ברשתות החברתיות, החליטה צעירה מאיזור המרכז להגיש נגדו תביעת לשון הרע. לטענתה, הגבר לא יכול היה לסבול את העובדה שהיא נפרדה ממנו ולכן הפיץ שמועות זדוניות והזויות כמו "חוסר ידע בבישול" ו"חוסר אמינות", שפגעו בה וחיבלו באפשרות שתוכל ליצור קשר חדש.

במהלך השנתיים האחרונות יצאה הצעירה עם גבר מהאיזור שלה, זאת לאחר שהכירו במסגרת בילויים עם חברים משותפים. כעבור כמה יציאות החליטו השניים להמשיך לצאת ביחד אך בנפרד מהחבורה, ובמהרה הפך הקשר למערכת יחסים זוגיות.

מערכת זו הייתה יציבה ואף הפכה לרצינית ביותר ולפני שנה השניים אף עברו להתגורר יחד. לפני כחודשיים החליטה האישה להפסיק את הקשר מסיבות אישיות שהיא שומרת לעצמה.

לדבריה, הגבר האקס קיבל את ההחלטה באופן מאוד קשה, ולא רצה להאמין שאחרי כל כך הרבה זמן של זוגיות היא מחליטה לפרק את החבילה. למרות זאת, טוענת האישה, היא הייתה נחושה בדעתה וכך, ביום אחד, היא עזבה את הדירה וביקשה שלא יצור עימה קשר.

מאז אותו מקרה, טוענת הצעירה, היא סופגת עלבונות והאשמות וכל זאת בדרך עקיפה באמצעות דף הפייסבוק שלו. לדבריה, בדף פייסבוק המיועד למחפשי קשר, כתב הגבר כי היא אינה יודעת לשמור על מערכת זוגית וכי מי שייצא איתה צריך לדעת שהיא אינה יודעת לבשל והאוכל שהיא מכינה לא ראוי למאכל.

כמו כן כתב הגבר שהיא לא אמינה וצריך להשגיח עליה שלא תפלרטט עם גברים אחרים.

בעקבות זאת טוענת האישה כי נגרם לה נזק וגברים מסרבים ליזום עימה קשר וחוששים להתחיל איתה קשר רומנטי. בעקבות זאת הוגשה נגדו תביעת לשון הרע בסך של 30 אלף שקל.