שקיעה קסומה בחוף הים

חול לבן, מים כחולים ושמיים סגולים, כל זה יכנס יפה למסגרת. תמונת שקיעה בחוף הים התיכון היא קלישאתית מהסיבה הנכונה, זה פשוט עובד. כשהשמש מונחת על הלחי בדיוק בזוית הנכונה, בשעת הקסם הזו שאהובה על הצלמים, תהיו בטוחים שיצאו לכם תמונות קסומות.

שקיעה בנתניה | צילום: עדי ארצי

שעה שמחה בפאב

יש בנתניה כמה פאבים מלאי אופי, שיכולים לספק תמונות מיוחדות בימים חמים במיוחד כשהשמש קופחת או לחילופין אם יורד גשם וחייבים מסתור. דמיינו לכם חתן כלה ישובים על הבר כשמאחוריהם קיר המשקאות הצבעוני, שעונים על קיר עץ ישן מלא כרזות אותנטיות או ישובים לשולחן עץ עם כוס בירה גדולה וטבעות בצל... המסיבה מתחילה מוקדם.

שוק נתניה

הכי צבעוני, הכי אותנטי הכי שוק! אין ספק שתזכו להרבה "מזל טובים" מהעוברים ושבים וגם לכמה פירות טעימים. השמלה הלבנה והחליפה המחוייטת יצטלמו נפלא על רקע הכאוס החינני של אחד השווקים הכי עממיים וגולמיים שנשארו במדינה.

חתן כלה בשוק העירוני | צילום: שי שלו

טיילות נתניה  

החל מגן המלך שבצפון נתניה דרך טיילת המצוק הדרומית שזכתה בפרס מגשים ישראל יפה ניתן למצוא הרבה לוקיישנים יפים לתצלומים בלתי נשכחים שמשלבים מדשאות ירוקות, צוקי כורכר פראיים וים רוגע. גם הפסלים בסגנון האומן גאודי, המוכר לכל מי שביקר בברצלונה מספקים ללא ספק תמונות צבעוניות ויצירתיות.

טיילת בנתניה | צילום: עדי ארצי

ספורטיביים והרפתקנים?

לאחרונה נוספו ברחבי העיר כמה לוקיישנים שיכולים להתאים לכם. למשל, קיר הטיפוס הצבעוני ביכין סנטר, שיכול לספק לצלם כמה זויות צילום מעניינות של הזוג הצעיר והמאושר, שעוד לא מטפס על העצבים זה של זו, אלה רק על קירות פוטוגניים. ומה עם פארק המקפצות באזור התעשייה הישן או באצטדיון נתניה המחודש? הכלה תוכל להשוויץ ברגליה החטובות, ואולי אפילו בבירית הסקסית, אם תקפוץ גבוה מספיק... ובטוח שבין קפיצה לקפיצה יושגו כמה חיוכים כנים ומאושרים, כאלה שהזוג הטרי לא נדרש להתאמן עליהם, הם פשוט פורצים מבפנים יחד על האדרנלין. אגב, זה בטוח טוב, לפרוק קצת לחצים לפני שמגעים לסשן הנישוקים של הדודות והדודים.

איקאה

חתנים וכלות מכל העולם כבר גילו את המקום הזה, שיכול להפיק צילומים משעשעים וקלילים על הספות הרבות, במטבח המצוחצח שלא בושל בו מזון מעולם, או על מיטה מוצעת להלכה, בבריכת הכדורים הצבעונית או עם נקניקיה ותוספת חרדל, כשאחד מבני הזוג יושב בעגלה הגדולה והשני מעמיס בדיוק עוד איזה עציץ ככתר על ראשו - יש במתחם הגדול הרבה לוקיישנים מנצחים שיוסיפו הרבה אופי לאלבום שלכם, אתם רק צריכים צלם יצירתי.

השלולית היפה

שלולית החורף מספקת טבע פראי משמח באמצע עיר. שכונות המגורים כבר נושקות לפנינת הטבע הזאת, אבל הקסם עדיין מצוי בה. משפחת ברווזים שטה באגם הקטן, ציפורים מרחפות מעל, השמיים משתקפים במים, עננים עננים טובעים בין הגלים. תוכלו גם להישכב בין הפרחים ולהשיג לכם תמונות טבעיות באווירה כפרית.  

שלולית החורף | צילום: עדי ארצי

אירופה במרחק נגיעה

אחת הפנינות של מרכז העיר נמצאת במדרחוב קראוזה ושטמפפר, בין חנויות הבוטיק הקטנות, בתי הקפה עמוסי האנשים, המזרקות ובריכות פרחי הלוטוס תוכלו להפיק כמה תמונות אורבניות רומנטיות וקלאסיות. אירופה מעולם לא נראתה קרובה יותר.

כמו באגדות

יערות אמיתיים קשה למצוא בישראל, ובמיוחד באזור השרון, אבל הצלם הנכון יכול לעשות גם מחורשת הסרג'נטים בקריית השרון או יער האילנות שעל כביש 4 יצירת אומנות מהאגדות. זוג יפה בשמלה עשירת בד וחליפה יקרה מתהלך בין העצים הגבוהים, צועד בתוך סבך שיחים או שעון על עץ עתיק. קלאסיקה שלקוחה מהאגדות הכי רומנטיות.

חתן כלה ביער אילנות | צילום: שי שלו

אורבניות צבעונית במיטבה

בנתניה ישנן כמה עשרות יצירות גרפיטי שצוירו בידי אומנים נהדרים שהוטסו לכאן מכל העולם. יצירות האומנות שמתנוססות על הקירות שברחבי מרכז העיר והשוק לא נופלות מיצירות גרפיטי שמפארות את בירות אירופה השיקיות והאופנתיות ביותר. אז אם חפצה נפשכם בתמונות ייחודיות, מלאות חיים וצבע זו יכולה להיות עבורכם בחירת לוקיישן מציינת וססגונית במיוחד.