אדם שביצע עבירת תנועה הגיע לתחנת המשטרה, השתולל במשך דקות ארוכות, תקף שוטרים, ואיים עליהם בידע שלו באמנויות לחימה. 

האירוע התרחש במרכז הארץ כאשר הצעיר הגיע לשימוע שנערך לו בתחנת המשטרה בשל עבירות תנועה שביצע, ובסופו של התהליך הוחלט לשלול את רשיון הנהיגה שלו באופן זמני. ביציאה מהחדר שבו נערך השימוע החל הצעיר לצעוק: "כולכם זונות, אני אראה לכם מה זה". לאחר מכן השליך בחוזקה את הטלפון הנייד שלו לרצפה וניפץ אותו לרסיסים.

שוטר ועצור, מעצר. צילום: שאטרסטוק

בהמשך הוא בעט ברכוש משטרתי שהיה סמוך אליו וניסה לגרום לנזק. שוטר שהיה לידו דרש ממנו לחדול ממעשיו, אך הצעיר איים עליו ואמר לו: "אתה תראה מה אני אעשה לכם. בוא אליי לפה ותראה מה אני יכול לעשות לך".

בשלב זה הגיע למקום בלש שהיה בתחנה, אך הצעיר המשיך בהתנהגותו האלימה, הצמיד את פניו אל פני הבלש ואמר לו: "אני לא מפחד מהגודל שלך, מה אתה מסוגל לעשות לי עם כל הגודל שלך". 

הבלש דרש מהצעיר לעזוב מיד את התחנה אך הוא בתגובה נשכב על הרצפה והתגלגל במורד המדרגות כדי לנסות לפצוע את עצמו. כשראה שלא קרה לו דבר, הוא קם על רגליו והמשיך לאיים על השוטר. "אני לא מפחד ממך בכלל, אני ארצח אותך, למדתי אומנויות לחימה ואני יכול להרוג אותך באחד על אחד".

בסופו של דבר, במקום לסיים את ביקורו בתחנת המשטרה רק עם שלילת רשיון זמנית, הצעיר נעצר וכעת הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים על השוטרים.