סבע וויסמן חוגגים. צילום: StravoSport לדוברות מכבי נתניה

-
מכבי נתניה יכולה להיות מרוצה ממשחק התיקו 0:0 המאופס אתמול (6.8) מול מכבי ת"א (בהרכב חסר). נתניה נראתה לא רע בחלקים של המשחק וכפתה תיקו על קבוצת המיליונים של ג'ורדי קרויף. בכך התאוששה נתניה מההפסד במשחק הקודם בגביע הטוטו מול מכבי פ"ת (2:3 למלאבס).

מכבי נתניה שיחקה בהרכב הבא: גולן אלקסלסי, ויקי כחלון, חגי גולדנברג, דודי תירם, בן צעירי (קובי מור, 64), דן גלזר, עלי מוחמד, ניקו אולסק (נפתלי בלאי, 91), אביב אברהם (עדי קונסטנטינוס, 85), ערן לוי (דידייה קוגבניה, 68), עדן שרם (לאנדרו ריביירו, 46).

בין לבין, שוער הקבוצה דני עמוס שנפגע מול פ"ת, לא יזדקק לטיפול ארוך ויחזור בקרוב. בקבוצה מנסים להשתחרר מחוזהו של הבלם תומאס יול נילסן, עליו דווח כי הוא מסרב לעזוב בשלב זה.

ובינתיים, הבלם הגרמני טים הויבך אשר שיחק ב- 3 השנים האחרונות בקבוצת קייזרסלאוטן מהליגה הגרמנית השנייה, חתם בנתניה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת בכפוף לתוצאות בדיקותיו הרפואיות.

"שמח להגיע לישראל ולקבוצת מכבי נתניה אותה אימן בעבר אחד מגדול שחקני נבחרת גרמניה לות'ר מתיאוס ובנוסף גידלה שחקנים נהדרים כמו אלמוג כהן ואיתי שכטר", אמר הויבך לאתר הרשמי של הקבוצה. "אני מגיע מלא במוטיבציה במטרה לתרום מנסיוני הרב והכל מתוך רצון לעזור למועדון להגשים את מטרותיו ולהתברג בקדמת במת הכדורגל הישראלי. אני מצפה למפגש הראשון עם חבריי לקבוצה ועם הקהל ששמעתי אודותיו מאלמוג. אני שמח לצאת היום לדרך עם שאר השחקנים לקראת העונה החדשה והמאתגרת של המועדון".