- אוהדי נתניה באקסטזה (צילום: StravoSport לדוברות מכבי נתניה)

אחרי עונה נהדרת בליגה הלאומית, בה פתחה עם מינוס נקודות ודרסה את הליגה, היהלומים של מכבי נתניה חזרו לליגת העל כדי להמשיך מהמקום שעצרו ולחזור לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. נתניה, תפתח את העונה שלה בשבת (20:30) מול האלופה הפועל ב"ש. זה כמובן לא יהיה מבחן, אבל העונה כולה כן. אז מה צפוי לאוהדי נתניה העונה?

המאמן סלובודאן דראפיץ' צירף שחקנים לא מעטים לסגל של הקבוצה במקום אלה שעזבו. בין מי שהצטרף ניתן למצוא את השוער דני עמוס, לנדרו ריביירו, גיא גרוס, דודי תירם, עדן שרם, גולן אלקסלסי, בן צעירי, דן גלזר, חגי גולדנברג ועדי קונסטנטינוס. ברשימת העוזבים ניתן לציין את יקיר שינה, רון שושן, אלכסנדר ז'דנוב, שון וייסמן, רועי דיין, קרלוס לואיזה, רביד גזל ויאיר זיו.

הדגש העונה יהיה על הקשרים המוכשרים ערן לוי ועלי מוחמד, וכמובן על דיא סבע המצוין, שינסו לתת את הטון ולהוביל את המועדון קדימה. שחקנים בולטים נוספים הם הזרים אולסק וקוגביניה וכמובן הישראלים ברק בדש, אמיה טגה וויקי כחלון.

נתניה הציגה משחקי הכנה טובים לעומת כאלה שלא, וזו כנראה העונה שגם הולכת להיות לה. חסרת יציבות עם פיקים טובים לעומת תקופות שחורות, והשאלה היא איך תצליח להתמודד איתן.

אוהדי הקבוצה התבטאו לאחרונה וסייגו את הצפוי לבוא. " מדובר בקבוצה טובה שצריכה חיזוק להגנה האיטית שלה" אמר האוהד רוני. האוהד אבנר הוסיף: "אני דווקא אופטימי. נתניה של השנה היא קבוצה טובה עם בסיס חזק. אני מאמין שיש שינוי מלפני שנתיים. ניצוצות ניתן היה לראות כבר בעונה הקרובה. יחד עם הקהל שמוסיף צבע יש סיכוי לדברים יפים".