הנוער הנתנייתי

-
ביום רביעי ה-31 למאי, בשעה 21:00, ייפתחו שערי מועדון הנוער לאמנויות, למסיבת אפטר שבועות המיועדת לכיתות ט'-י'. את הליינאפ המכובד הכולל מס' די-ג'יי נתנייתים, DJ WHITE, DJ LIEL HACMON, DJ AMIT ATIA , DJ MANO,
הצליחו להתרים בני קבוצת הממצ"ים בהתנדבות מלאה. כרטיס כניסה 25 ₪ בלבד.
כל ההכנסות ייתרמו לטובת המחלקה האונקולוגית בבית חולים שניידר.

איך התחיל כל הרעיון?  
במסגרת התכנית למעורבות חברתית בשכבת כיתות י', יוצאת קבוצת הממצ"ים במיזם חברתי המסכם את שנת פעילותה. הקבוצה, אשר מונה נציגי כיתות י' מכלל בתי הספר התיכוניים בעיר, שמה לעצמה למטרה לפעול לטובת רווחת הנוער בחופשת חג השבועות, תוך ניצול המשאבים העומדים לרשותה. כל זאת כדי לגייס תרומות למחלקה האונקולוגית בבית חולים שניידר. לאחר חשיבה רבה וניתוח הצרכים של בני נוער בעיר, עולה כי יש לספק לבני נוער ערבי פנאי ולהוות מוקד משיכה עבורם במהלך חופשות שנת הלימודים. מיפוי החוזקות של בני הקבוצה הביא אותנו להחלטה- קיום מסיבה לבני נוער מהעיר ולה ערך מוסף – תרומה למערך האונקולוגי במרכז שניידר לרפואת ילדים המטפל במחלות דם וסרטן בילדים. המערך הכולל בתוכו מחלקות אשפוז, מרפאות חוץ ומעבדות- משפרות באופן דרמטי את סיכויי ההישרדות של ילדים הסובלים ממחלות ממאירות. בהשקפתינו, ילדים הסובלים ממחלות ארורות אלה, חייבים למצוא נחמה בפינות חמד צבעוניות וגדושות משחקים כאמצעי הסחה.  

"תודה לדיג'ייז ולעידן הממתקים שנרתמו למצווה מבורכת זו ללא תמורה, משתפת הגר כהן, רכזת מועדון הנוער לאומניות במחלקת הנוער, " אני גאה בחברי הממצ"ים,  היעד שלנו הוא למלא את המקום ולהעלות חיוך על הפנים של מאות ילדים בבית החולים שניידר" אמרה הגר כהן, רכזת ממצ"ים באגף הנוער והצעירים.